Kto może wziąć udział w konkursie piękności Miss Warmii i Mazur?

W konkursie piękności Miss Warmii i Mazur mogą wziąć udział wszystkie dziewczyny w wieku od 14 do 27 lat. Nie musisz mieszkać i pochodzić z Warmii i Mazur. Jeżeli czujesz się w jakimś sensie związana z tym regionem lub chcesz go  promować swoją osobą zgłoś się do naszego konkursu. Nie ważne czy mieszkasz w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Londynie czy Moskwie. Zapraszamy wszystkie dziewczyny do udziału w prestiżowym konkursie Miss Warmii i Mazur.

Najczęściej zadawane pytania.

Czy mężatki mogą brać udział w konkursie Miss Warmii i mazur? Tak uczestniczki konkursu mogą być mężatkami.
Czy uczestniczki konkursu mogą mieć dzieci? Tak, jeżeli spełniasz kryteria wiekowe między 14 a 27 lat, a posiadasz dzieci możesz brać udział w naszym konkursie
Czy mogę mieć tatuaże? Tak, posiadanie tatuaży w żaden sposób nie dyskwalifikują Ciebie w udziale w konkursie
Jeżeli brałam udział w innych konkurach piękności, to czy mogę startować w konkursie Miss Warmii i Mazur? Tak, jeżeli regulamin konkursów w których wcześniej startowałaś tego nie zabrania, możesz brać udział w naszym konkursie. Konkurs Miss Warmii i Mazur nie zabrania naszym finalistkom udziału w innych konkursach.
Jesteśmy konkursem piękności, który promuje najpiękniejsze dziewczyny. Chcemy, żeby nasze kandydatki odnosiły sukcesy w modelingu i show biznesie. Promujemy i dbamy o pozytywny wizerunek naszych uczestniczek. W naszym konkursie wszystkie kandydatki wygrywają. Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę Miss Warmii i Mazur? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w dalszych etapach konkursu Wyślij swoje zgłoszenie.


WYSYŁAJĄC AKCEPTUJESZ PONIŻSZY REGULAMIN

*) Oświadczam, że zapoznałam się z regulaminem konkursu Miss Warmii i Mazur.

*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu, moich danych osobowych zawartych w formularz zgłoszeniowym w celu prezentacji mojej osoby we wszelkich mediach organizatora konkursu Miss Warmii i Mazur jak również w mediach partnerów i patronów medialnych (Facebook, Instagram, YouTube, TicTok, strony internetowe, telewizja, radio, gazeta, etc.)

*) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych przez telefon bądź email w celu przedstawienia mi oferty organizowanych przez organizatora konkursu wydarzeń.

*) Jestem świadoma, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wysyłając informację na adres mailowy: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wyrażam zgodę na rzecz organizatora konkursu na upublicznienie mojego wizerunku tj. wykorzystania, utrwalania, obróbki i powielania wykonanych zdjęć, filmów, wideoklipów z moim wizerunkiem za pośrednictwem dowolnego medium, w celu marketingu bezpośredniego własnych usług związanych z przeprowadzeniem castingu do konkursu Wielkopolska Miss.

*) Administratorem danych osobowych jest organizator konkursu. Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktu mailowego bądź telefonicznego związanego z przedstawieniem oferty dotyczącej planowanych wydarzeń, konkursów, bądź innych przedsięwzięć organizowany przez organizatora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Dane będę przetwarzane do upłynięcia czasu niezbędnego do realizacji celu ich przetwarzania lub przez okres 5 lat. Ponadto dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym w celach marketingowych, czy dostawcom usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcia zgody przetwarzania w dowolnym momencie oraz przenoszenia danych. Każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne.

*) Oświadczam, że powyższe dane są zgodne z prawem, dotyczą mojej osoby i nie naruszają praw osób trzecich. Niniejszym oświadczam, że posiadam pełnie praw do przesłanych materiałów.

W zgłoszeniu na e-mali: [email protected] prosimy o informacje:

 • Imię i Nazwisko
 • Rok urodzenia
 • Miejscowość
 • Powiat
 • Województwo
 • Adres e-mail
 • Telefon

Podaj swoje wymiary. Rozmiar biustu, talii i bioder podajemy w centymetrach. Nie wiesz jak się zmierzyć? W przypadku biustu mierzymy miarką krawiecką najszerszy obwód. Talia – to najwęższe miejsce w okolicach brzucha, biodra – mierzymy najszersze miejsce.

 • Wzrost
 • Obwód w tali
 • Obwód w biuście
 • Obwód w biodrach
 • Rozmiar obuwia
 • Zdjęcia: twarzy, twarzy bez makijażu, sylwetki + inne zdjęcia
 • Linki do Facebook, Instagram lub innego portfolio
Swoje zgłoszenie wyślij na adres e-mail: [email protected] lub na nasz profil Facebook
Zapraszamy wszystkie dziewczyny w wieku od 14 do 27 lat, które chcą wziąć udział w konkursie piękności 29 edycji Miss Warmii i Mazur.
Termin ostatniego castingu podamy wkrótce
Na casting prosimy o zabranie ze sobą:
 • sukienka koktajlowa (krótka)
 • szpilki na wysokim obcasie
 • strój kąpielowy
 • dokument potwierdzający tożsamość, w przypadku dziewczyn niepełnoletnich zgoda rodzica do pobrania TUTAJ
 • uśmiech i dobry humor

Casting jest zamknięty dla osób postronnych. Wszystkie kandydatki, które chcą zgłosić się na casting prosimy o potwierdzenie na adres e-mail: [email protected] l
Udział w konkursie Miss Warmii i Mazur jest całkowicie bezpłatny. Organizator zapewnia na cały okres zgrupowania łącznie z galą finałową nocleg i wyżywienie dla uczestniczek konkursu.
google.com, pub-4622210137552059, DIRECT, f08c47fec0942fa0